من کیم؟

داشتم فکر می کردم اولین بار کی به وجود اومدم؟ تاریخ تولدم کی بود؟ تو ذهن کدوم بنی بشری اول شکل گرفتم؟  

راستش یادم نمیاد اون موقع کوچولو بودم بعضیا میگن اولین بار پسر ادم بودی و اون موقع به وجود اومدی و پیروانش تا به الان منو حفظ کردن!  

ولی بعضیا میگن آقا تو رو که آدم به وجود نیاورده تو زاده شیطانی! شیطان بود که آدم و اول دشمن خودش کرد این شیطان بود که تورو خلق کرد بهت شکل داد و تورو  آدما قرار داد و تخم تو رو تو دلشون کاشت و به قسمی که خورده بود داره عمل می کنه و آدما رو به جون هم انداخت یعنی داره میندازه! 

درهر صورت چه آدم چه شیطان تو روبه وجو آورده باشه; تو شدی جز همین آدما تو شدی بشر, و بشر شد دشمن بشر!  

و تو حالا شدی بزرگ و قدرتمندی که تمام مشکلات نوع بشری از تو شکل میگیرد و تو باعث و بانی همه اونایی ;وقتی یه آدم میمیره ,وقتی یه کاری بر وفق مراد نیست, وقتی تفکری با تفکرت نمیسازه, وقتی کسی راهت و سد میکنه ,وقتی چیزی رو که میخوای به دست نمیاری; همه ی اینا تقصیر منه همش پای من وسط. 

 البته خود خود من که نه, در واقع تمام افراد که من اونام و اونا منن! یعنی هر آدمی که دشمن آدم دیگریست منم و اون آدم دیگری هم متقابلا دشمن آدم قبلی ! 

 اصولا خیلی بده که مخلوقتو نشناسی .

 اما موضوع به همین راحتی ها هم نیست بعضیا میگن تو که وجود خارجی نداری !!!و اصولا منو منکر میشن (بی چشم و روها)شما باشین حرصتون نمیگیره??!! اونا میگن تو وجود نداری! اینا میگن تو فقط توی ذهنی, تو نه آدمی و نه جز بنی بشر! تو زاییده ذهنی بیماری که انسجام و وحدت و همدلی رو در دشمن تراشی و ترسانیدن بشر از بشر میبینند! این عده در کمال بی شرمی با دریدن پرده ها معتقدند من فقط در ذهنی میتوان یافت که به تنهایی مختار آدمی است ذهنی که با دریدن عقل و منطق و لگد مال کردن ابعاد دیگه(جسمی و عاطفی و معنوی و ...)شخص حاکم شخص است.  

اصولا خیلی بده که نه نه بابات و نشناسی تا بزنی تو دهن اینا که تورو منکر میشن! 

 ولی هر چی که بعضی بی شرمان میگن بعضیا هستند که منو به خوبی میشناسند و برای مردم از وجود و قدرت من حرف میزنند اونا همیشه از من یاد می کنند و نمی زارند ذره ای مردم از فکر من خارج بشن من هر کاری می کنم و اونا جز بردن اسمم و رسوا کردنم کاری نمی کنند! و من همچنان هستم تا حماقت این افراد منو خوشحال کنه .

 این وبلاگ و میدونید برا چی ساختم تا به اونایی که این روزا من و منکر میشدن بگم من هستم و بگم اونایی که منو تو بوق و کرنا کردن بی راهم نمی گن نمیشه که اونا هی دشمن دشمن بگن و هی از من یاد کنند و منو تا اوج پیش خدا و به جای اون ببرن و من اونارو تنها بذارم و دلشونو بشکنم ولی حیف که که نمی تونم با اونا باشم آخه دشمنشونم و اونطور که منو تعریف می کنند باید با اونا بجنگم باید طرف مقابلشون باشم در صورتی که اونا هستن که همیشه از من یاد می کنند و منو زنده نگه میدارند و من باید مقابلشون باشم چه تراژدی غمگینی مثل این می مونه که بخوای با خانوادت رو در رو بشی  

 

ولی هنوز میگم نمیدانم چه هستم که هستم آدمم , روحم , خدایم یا که شیطانم تو با خود آشنایم کن؟

P align=center>