سوال؟؟!!

 باید بگم خیلی زودتر از اینا باید آپ می کردم ولی موندم چی آپ کنم ؟؟دو تا راه دارم .....بذارین اینطوری بگم کلی مطلب تو ذهنم تلنبار شده که نمی دونم اولویت با کدومه!!؟ 

 کار اونجا گیر می کنه که یک فکر ساده خیلی پیچ و تاب کی خوره  

البته فعلا مشکل من اینه که چی بنویسم از کل به جز یا از جز به کل؟؟ 

 خدا-انسان-اجتماع-سیاست-فرهنگ-ابدیت-فلسفه-ورزش-فکر-احساس-منطق -....  برای همه اینها و خیلی از چیزای دیگه حرف دارم  

 

از خدا می خوام بدونم لطفا هر کس خدای خودشو برای من تشریح کنه ؟؟بگه خدا به کی یا چی می گه؟بگه خدا براش حکم چی رو داره؟اصلا اون به خدا اعتقاد داره یا نه ؟خدا کجای زندگی اونه ؟ لطفا اینا رو برام بگین؟  

 

اجتماع ؟؟بهتر در این مورد فقط در مورد ایران خودمون بحث کنیم بدون مقایسه.!.یه جایی اگه اشتباه نکنم تو وب سایت سمیه توحیدلو خوندم که ایشون معتقد بودن جامعه ما در حال فروپاشی هستش!!البته دلایلی داشت که برای من قابل لمس و درک بود شما هم نظر خودتون رو بگین   

 الان ساعت 1:28 دقیقه بامداد روز دوشنبه است که این مطلب و می نویسم و آرژانتین مکزیک رو 3 بر 1 برد.اگرچه گل اول آرژانتین آفساید بود اینم از ورزش.  

بقیه مثل سیاست و فرهنگ و فلسفه و فکر و احساس منطق و .. پس چی ؟؟!!؟خب حق بدین الان وقت مناسبی برای گفتان همشون نیست .برای همین از امروز هر روز یک آپ می کنم تا تکلیف خودمو مشخص کنم . راستی الان حوصله آپ ندارم فردا بعد از ظهر یا هول و هوش ظهر سعی می کنم آپ بزنم  

P align=center>